Dlaczego DJ a nie zespół?

Każda para młoda, podczas organizacji tego jedynego wymarzonego dnia, ma do podjęcia setki małych i wielkich decyzji. Jaki kolor kwiatów, jakie zaproszenia, ilu gości zaprosić, w jakiej sali urządzić imprezę… Można by wymieniać długo.

Dlaczego to dla nich takie ważne? Ponieważ chcą, żeby goście dobrze się bawili i zapamiętali ten dzień do końca życia. A jak zabawa, to muzyka, a jak muzyka to DJ…

… a może zespół?

To kolejne pytanie, przed którym prędzej czy później staniecie, a odpowiedź na nie jest znacznie prostsza niż Wam się wydaje. Jeżeli lubicie muzykę na żywo i ograniczony repertuar, to zespół jest dla Was wymarzonym wyborem, w każdym innym wypadku o wiele lepiej sprawdzi się DJ i już tłumaczę, dlaczego.

Po pierwsze – primo! DJ może dopasować się pod dowolne gusta, serwować muzykę popową, lata 80 lub też ciężkie brzmienia, wszystko zależy od wcześniejszych ustaleń z parą młodą. Dodatkowo DJ może zmieniać repertuar w zależności od nastroju gości oraz spełniać ich nietypowe zachcianki. Kawałek z lat 50, przy którym poznali się dziadkowie? Nie ma problemu!

Po drugie – primo! DJ gra niemal cały czas i nie robi przerw technicznych. Skoro zespół w przerwach między blokami puszcza muzykę z komputera albo, co gorsza, przerwy przebiegają w całkowitej ciszy, to czy nie lepiej zwyczajnie skorzystać z usług DJ-a?

Po trzecie primo – ultimo! DJ jest zazwyczaj tańszy od zespołu, nie tylko w cenie samego wynajmu, ale również w kosztach pośrednich, ponieważ nie wymaga dodatkowych 4 nakryć przy stole.

Podsumowując, warto pamiętać o najważniejszym: to Wasz wyjątkowy dzień, od Was zależy, jak będzie wyglądał i to przede wszystkim Wasze oczekiwania powinny zostać spełnione.